Kontakt

ZANIM NAWIĄŻESZ KONTAKT ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ PROPOZYCJĄ ZAMÓWIENIA SPŁYWU KAJAKOWEGO:

Aby uniknąć nieporozumień i błędów podczas planowania spływów proponuję kierować się podstawowymi wskazówkami składając zamówienie na spływ i podać  co planujemy. Nawiązując kontakt podaj poniższe dane:

 1. Planowany termin spływu: od – do,
 2. Etapy organizowanego spływu: Skąd – dokąd,
 3. Wielkość grupy: ilość osób/uczestników
 4. Charakter grupy: rodzinna, firmowa, młodzieżowa, osoby starsze, ilość małych dzieci, szkolna itp.
 5. Wymagany stopień trudności,
 6. Z bazą noclegową, czy bez (jeśli tak to gdzie? – hotel, agroturystyka, pensjonat, domki, pole namiotowe)
 7. Sposób dotarcia grupy na miejsce startu i sposób odbioru (transport własny grupy czy organizowany przez wynajmującego dla grupy kajaki)
 8. Wymagane usługi dodatkowe: opieka pilota/ratownika, wyżywienie, ogniska, noclegi, paintball, most linowy, ASG, ścianka skałkowa, strzelnica pneumatyczna, ubezpieczenie itp.
 9. Niezbędne dane umożliwiające kontakt: adres, nr telefonu kontaktowego, email,
 10. Czy spływ ma być z  transportem bagaży wzdłuż trasy spływu, czy z całym dobytkiem w kajaku, czy z bazą noclegową z której każdorazowo będzie odbywał się start na każdy etap spływu kajakowego i powrót do nie po zakończeniu spływu.
 11. Współpracujemy również z Ośrodkami Wczasowymi, Wypoczynkowymi, Agroturystykami, Leśniczówkami i właścicielami pól namiotowych oraz kwater prywatnych na terenie Pojezierza Drawskiego więc jeśli to Wasza pierwsza wyprawa i nie bardzo wiecie jak się do tego zabrać wystarczy tylko zadzwonić i powiedzieć co Was interesuje. Postaramy się doradzić i pomóc w organizacji. Posiadam kontakt również do nich.
 12. Dla tych którzy nie posiadają własnej grupy proponujemy dołączenie do grupy już zorganizowanej w wybranym terminie – wystarczy tylko nawiązać z nami kontakt i spytać czy istnieje taka możliwość.
Ale to tylko propozycje, bo nie sposób tu wszystkiego opisać.  Jeśli uwzględnisz w zamówieniu zawarte powyżej informacje dotyczące planowanego przez siebie spływu kajakowego czy imprezy bardzo nam to ułatwi jego zaplanowanie, organizację i zrealizowanie. Zawsze oddzwaniamy i odpowiadamy na kierowane do nas pytania.
Zanim nawiążesz z nami kontakt przechodząc do zamówienia, zajrzyj jeszcze do zakładki PRZYGOTOWANIE DO SPŁYWU.
Zrobimy wszystko byście to właśnie z nami nawiązał kontakt i spędzili niezapomniane chwile i znów tu wrócili do nas za rok. Pamiętaj Drawa to aż 13 dziennych etapów spływu kajakowego których opis znajdziesz w zakładce – Etapy Spływu Kajakowego Drawą.
Zapraszamy na nasze spływy kajakowe DRAWĄ, KORYTNICĄ, Kokną, Regą – Jędrek

Poniżej mapka z lokalizacją Jędrkowej Przystani:

Oraz mapka z lokalizacją Jędrkowego Zakola:

Nasze dane
 • 607-630-605
 • strzelec.dpta@vp.pl
 • PKO SA: 12 1240 6944 1111 0000 5733 3810