Promocja na spływ Drawa z Jędrkowym Zakolem

UWAGA!!! Każda pojawiająca się tutaj PROMOCJA, swoją atrakcyjnością może wywrócić Wasz świat do góry nogami 😀

 

PROMOCJA na MARZEC 2019!!!

UWAGA!!!

Wszystkie zamówienia dotyczące usług na sezon 2019 złożone i potwierdzone wpłatą opłaty rezerwacyjnej w miesiącu MARCU obejmuje promocja w postaci – 10% rabatu na całość usługi.

 

Dodatkowo w marcu 2019– w przypadku grupy o wielkości powyżej 10 kajaków, promocja obejmuje – KAŻDY co 10ty kajak GRATIS!!! 😀

 

                                 Serdecznie zapraszam, Jędruś 😀

 

 

PROMOCJA na Facebook’u

UWAGA!!!

W związku z tym, że ilość polubień dla strony JĘDRKOWE ZAKOLE na Facebook’u właśnie dobiega do ilości 2000-cy ( za co wszystkim zwolennikom Jędrkowego Zakola i aktywnego wypoczynku w ramach spływów kajakowych Drawa bardzo dziękuję) z tej wyjątkowej okazji przygotowana została promocja. Chciałem wszystkich poinformować, że osoba, która uzyska 2000-ne polubienie bez względu na to ile razy w 2019 roku zamówi u mnie spływ  Drawa, otrzyma w ramach promocji  do zamówionego spływu KAJAK GRATIS! a towarzyszące jej osoby/grupa mają 20% rabatu na całą usługę 😀

Serdecznie zapraszam do zabawy, Jędruś 😀

W najbliższym czasie  ukaże się następna PROMOCJA :-) a szczegóły już wkrótce.

Już niebawem , znajdziecie tu opis naszej kolejnej akcji promującej spływy kajakowe Drawa oraz wypoczynek na łonie natury. Zdradzę Wam tylko mały sekret że będzie to akcja obejmująca swym zasięgiem całą Drawę (od jej źródeł do samego ujścia Drawy do Noteci). Sprawimy, że będziecie mogli każdego dnia imprezy obserwować nie tylko zdjęcia z jej przebiegu, ale i przeczytać szczegółowe relacje jej uczestników. Kto wie, może na następny rok znajdzie więcej jej zwolenników :-). Jak widać promocja takiego wypoczynku, wpływa nie tylko na rozwój jego aktywnych form, jak rajdy, marsze, wycieczki rowerowe i spływy kajakowe, ale także propaguje utrzymanie w czystości otaczającego nas środowiska naturalnego. 

Póki co zapraszamy do zakładki aktualności, gdzie znajdziecie szczegóły organizowanych przez nas w najbliższym czasie wydarzeń, takich jak, planowane:

  • MARZEC – Otwarcie Nowego Sezonu Turystycznego 2019
  • KWIECIEŃ – DZIEŃ ZIEMI 2019 z JĘDRKOWYM ZAKOLEM
  • MAJ – otwarcie i udostępnienie kolejnych dwóch DOMKÓW/SCHRONÓW dla kajakarzy.

I na te imprezy serdecznie zapraszam, Jędruś :-)