Promocja na spływ Drawa z Jędrkowym Zakolem

UWAGA!!! Każda pojawiająca się tutaj PROMOCJA, swoją atrakcyjnością może wywrócić Wasz świat do góry nogami 😀

 

PROMOCJA na MARZEC 2020r!!!

UWAGA!!!

Wszystkie zamówienia dotyczące usług na sezon 2020 złożone i potwierdzone wpłatą opłaty rezerwacyjnej w miesiącu MARCU obejmuje promocja w postaci – 10% rabatu na całość usługi.

 

Dodatkowo w marcu 2019– w przypadku grupy o wielkości powyżej 10 kajaków, promocja obejmuje – KAŻDY co 10ty kajak GRATIS!!! 😀

 

                                 Serdecznie zapraszam, Jędruś 😀

 

 

W najbliższym czasie  ukaże się następna PROMOCJA :-)
a szczegóły już wkrótce.

Już niebawem , znajdziecie tu opis naszej kolejnej akcji promującej spływy kajakowe Drawa oraz wypoczynek na łonie natury. Zdradzę Wam tylko mały sekret że będzie to akcja obejmująca swym zasięgiem całą Drawę (od jej źródeł do samego ujścia Drawy do Noteci). Sprawimy, że będziecie mogli każdego dnia imprezy obserwować nie tylko zdjęcia z jej przebiegu, ale i przeczytać szczegółowe relacje jej uczestników. Kto wie, może na następny rok znajdzie więcej jej zwolenników :-). Jak widać promocja takiego wypoczynku, wpływa nie tylko na rozwój jego aktywnych form, jak rajdy, marsze, wycieczki rowerowe i spływy kajakowe, ale także propaguje utrzymanie w czystości otaczającego nas środowiska naturalnego. 

Póki co zapraszamy do zakładki aktualności, gdzie znajdziecie szczegóły organizowanych przez nas w najbliższym czasie wydarzeń, takich jak, planowane:

  • MARZEC – Otwarcie Nowego Sezonu Turystycznego 2020
  • KWIECIEŃ – DZIEŃ ZIEMI 2020 z JĘDRKOWYM ZAKOLEM

I na te imprezy serdecznie zapraszam, Jędruś :-)