SKARB na Jędrkowym Zakolu

Skarb jest tutaj !!! – wszystkich poszukiwaczy skarbów i amatorów opencachingu informuję, że na terenie pola namiotowego Jędrkowe Zakole znajduje się ukryty Skarb, którego Strażnikiem jest sam Jędruś. Nie będzie łatwo go odnaleźć. Skarb jest kolejną ciekawą atrakcją dla odwiedzających nas turystów. Szukając go pamiętajcie, by po odnalezieniu pozostawić miejsce jego ukrycia w takim stanie jak go zastaliście, tak, by i innym zbyt łatwo nie przyszło jego odnalezienie. Znacie zasady – aby znaleźć skarb, należy go szukać według poniżej podanych wskazówek. Przyda tu Wam się jedna bardzo ważna uwaga – jeśli w pobliżu są inne osoby dobrze by nie poznały celu waszych poszukiwań. To nie tylko nada poszukiwaniom odrobiny tajemniczości, ale i zabezpieczy nasz skarb przed zniszczeniem i popsuciem zabawy innym amatorom opencachingu.
Ale pole namiotowe to nie tylko ukryty na nim skarb. Uwaga!!! – możecie również w ramach swoich poszukiwań skorzystać zwłaszcza z głównych ofert Jędrkowego Zakola, jakimi są: spływy Drawa oraz skorzystać z noclegu na terenie pól namiotowych firmy nad Drawą tj: Jędrkowego Zakola w Mielenku Drawskim oraz Jędrkowej Przystani położonej tuż za Drawskiem Pomorskim. Wystarczy, że tylko do mnie zadzwonicie, a we wszystkim Wam pomogę: wybierzemy trasę, ustalimy punkty startu i odbioru, warunki bezpieczeństwa, a jeśli zechcecie to również posiłki na trasie, czy też porządną imprezę z ogniskiem na zakończenie spływu w wybranym przez Was miejscu na szlaku.
No i pamiętajcie, jak znajdziecie, nie krzyczcie od razu: Uwaga Skarb!!!, bo Wam się tam wszyscy zlecą, a jak odejdziecie to wiecie jak to potem jest już ze skarbami :-) – wszyscy chcą go znaleźć i mieć. A po ciężkich poszukiwaniach zawsze można zrobić ognisko, upiec kiełbaski, poopalać się na trawie i wykąpać w rzece. 
 Poniżej opis Skarbu i wszelkie niezbędne do jego odnalezienia dane i koordynaty. 

 

Zakole Drawy – OP82U0

 Lokalizacja: Polska > Zachodniopomorskie 
 Typ skrzynki: Tradycyjna
 Wielkość: Normalna
 Status: Gotowa do szukania
 Data ukrycia: 03 lipca 2014
 Data utworzenia: 03 lipca 2014
 Waypoint: OP82U0

Serdecznie zapraszam do zabawy i życzę powodzenia Jędruś :-) 

http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=35875